پخش کفپوش پلیژن

کفپوش پی وی سی

بهترین قیمت

با کیفیت و دوام بالا

طرح و رنگ چوب

پخش کفپوش پلیژن

کفپوش پی وی سی

بهترین قیمت

با کیفیت و دوام بالا

طرح و رنگ چوب

درباره کفپوش
کفپوش پی وی سی یا وینیل
PVC Flooring

پلي وینيل كلرايد ( Polyvinyl Chloride ) محصولی شیمیایی است که به تدریج جای برخی مواد و مصالح را میگیرد بیش از نیمی از پی وی سی تولید شده در ساختمان مصرف میشود ویژگی کم نظیر این پلیمر منجر به تولید محصولی مثل کفپوش که نرم و انعطاف پذیر بوده تا نوع سخت آن U-PVC که در ساخت درو پنجره استفاده میشود.
کفپوش معمولا از دولایه pvc برای سطح زیرین و یک لایه فیلم که طرح و رنگ کفپوش و در سطح رویی یک لایه محافظ برای حفاظت از لایه فیلم و جلوگیری از سایئدگی،تشکیل شده است.
نسل جدید کفپوش ها که امروزه مورد استقبال مردم قرار گرفته،از لحاظ رنگ و طرح شبیه پارکت و لمینت هستند قیمت مناسب تری دارند براحتی نصب و تعویض میشوند از مقاومت خوبی برخوردارند و عاری از بسیاری از مشکلاتی که سایر کفپوش ها دارند دربرابر آب مقاوم هستند و براحتی در آشپزخانه هم مورد استفاده قرار میگیرند نیازی به واکس و ساب ندارند خطر اتش سوزی ندارند در زمستان گرم و عایق حرارتی بوده و تابستان کاملا خنک هستند عدم رشد کپک و قارچ و حتی نمونه هایی از آن آنتی باکتریال هم هستند این ویژگی های منحصر بفرد کفپوش های پی وی سی را به یک محصول مطلوب و محبوب تبدیل کرده است.
امروزه سبک سازی سازه مورد توجه قرار گرفته و بیشترسازندگان بدنبال استفاده از متریال هایی هستند که وزن ساختمان را کاهش دهد در این خصوص کفپوش پی وی سی گزینه مناسبی می تواند باشد.
کفپوش pvc اخیرا محبوبت زیادی بدست آورده، چرا که برای کف بسیار مقرون به صرفه است. و ظاهری مشابه چوب دارد و تشخیص تفاوت آن با لمینیت و پارکت دشوار است. و برخلاف محصولات مشابه خود در برابر آتش مقاوم و ضد آب و بسیار بادوام است.

انواع کفپوش

امروزه انواع مختلفی از کفپوش PVC وجود دارد. به معرفی مختصری از چند نمونه پر مصرف در زیر پرداختیم.

تایل (planks)

کفپوش تایل محصول جدید تری از انواع کفپوش بوده که در ابعاد 15*90 یا 23*90 و با ضخامت 2 یا 3 میلیمتر در ایران تولید و بیشترین مصرف در منازل را دارد.این نوع کفپوش بخاطر شباهت زیادش به چوب و اجرای سریع آن و براحتی قابل تعویض و تعمیر بودنش محبوب است.کفپوش پی وی سی پلیژن و وان فلور از این نوع بوده و از قیمت مناسب و ارزانتری نسبت به محصولات مشابه خود برخوردار است.

تایل کاشی

کفپوش تایل مربع که نمونه های قدیمی آن اکنون طرفدار زیادی ندارد.ولی نمونه های جدید آن در ضخامت و ابعاد مختلف بسته مکانی که  مورد استفاده قرار می گیرد تولید و استفاده میشود.در مکانهای تجاری و ورزشی کف سالن ها نصب و اجرا می شود.نمونه های با ضخامت 2 میلیمتر 45*45 و 35*35 آن بیشتر با طرح شبیه به سنگ در ایران تولید می شود.

رول

کفپوش رول از انواع قدیمی کفپوش بوده که بصورت رول در ابعاد و طول مختلف تولید و مورد استفاده قرار می گیرید. این نوع کفپوش کاملا با دوام و انعطاف پذیر بوده و بخاطر ضد آب بودن آن مناسب آشپزخانه و حمام است. این نوع کفپوش با ضخامت های مختلف به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.در سالن های ورزشی،بیمارستان ها و مکان های تجاری و… بیشترین مورد مصرف را دارد.